WhatsApp
Dil Seçiniz

Çatı Teras Kapama

Çatı Teras Kapama

Çatı Teras Kapama ve Ahşap Teras Kapama

İşletmemiz modern dekoratif çözümler sunmakla beraber, çatı katlarınızı yaşanabilir hale getiriyoruz. Ayrıca teras kapama ve cam balkon kapama işlerimizle sizlere hizmet veriyoruz.

AÇIK TERASINIZ SORUN MU OLUYOR..

    Teras zemininden gelen yağmur ve kar suları dairenize mi giriyor?
    Yazın güneşli bir günde terasınızda oturabiliyor musunuz? 
    Kışın karın yağışını terasınızda çayınızı yudumlayarak izleyebiliyor musunuz?
    İlk baharın gelmesiyle çatınızın ekonomik ve psikolojik olarak sizi uğraştırıyor mu?
    Eğer sizin de bu tür sorularınız varsa bizimle tanışın. Çatı kaplamada tecrübe, kalite ve müşteri memnuniyetini bir arada yaşayın. 

    Teras kapamanın ana nedenlerinden birisi teras üzerine kışın yağan yağmur ve karın meydana gelen don olaylarıyla birlikte seramik ve derzlerde zarara yol açmasıdır.    Buzlar eridiği anda terastan akan sular çatlaklardan konut içerisine girmektedir.

    Bu olay evinizde sürekli bakım gerektirmekte, zemin kaplamaları ve duvar boyalarının yenilenmesi ve benzeri masrafları da beraberinde getirebilmektedir.
    Teras kapatma bu sorunları sona erdirecektir. Teras kapatmanın bir diğer nedeni ise ısı kaybını önlemesidir. Zira daire üzerinin kapalı olması ve terasın çatı görevi görmesi ısıda ciddi bir tasarruf sağlayabilir. 

    Çatı Teras Kapama ile daha temiz ve sağlıklı bir teras kaplama için ücretsiz keşif için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

ÜCRETSİZ KEŞİF
KURULUM - MONTAJ
BAKIM ONARIM
7/24 HİZMET
PROJE-TASARIM
Çatı Teras Kapama

Paylaş

Bilgi Talep Formu
Captcha