WhatsApp
Dil Seçiniz

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hayallerinizi Dekore Ediyoruz ve Gerçeğe Dönüştürüyoruz...

1985 yılında İstanbul'da kurulan Detor Yapı, inşaat sektöründeki başarılı çalışmalarıyla büyük bir müşteri potansiyeline ulaşmıştır. Kaliteli ürünleri ve beğeni toplayan projeleriyle müşteri memnuniyetine öncelik veren Detor Yapı, sektörde öncü firmalardan biri olma konumunu güçlendirmiştir. Tecrübeli ekibimiz ve kalite anlayışımızla, müşterilerimiz için en güzelini, en kalitesini ve zamanında teslimini garanti etmekteyiz. Türkiye'nin dört bir yanında güvenin sembolü olmuş bir marka olarak, kaliteli ve güler yüzlü hizmetlerimizle tanınmaktayız.

Özel projelerinizi tecrübemiz ve uzman ekibimizle zamanında ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmek için bize ulaşabilirsiniz. Detor Yapı, üstün hizmet anlayışıyla tamamladığı projelerle müşterilerine güvence sunmaktadır.

DEĞERLERİMİZ

Detor Yapı'nın en önemli değeri, müşterileri için kaliteden ödün vermeden en iyisini oluşturmak için çaba harcayan bilgili, deneyimli ve usta çalışanlarıdır. Çevre ve insan odaklı bir marka olarak, değerimiz sadece yapı ustalığında değil, aynı zamanda çevre ve insan sevgisiyle bütünleşmiştir. Detor Yapı, yapı ustalığını sanata dönüştürerek, yenilikçilik, dinamizm, disiplin, güvenilirlik ve müşteri odaklı yaklaşımıyla çağdaş değerlere sahip çıkmaktadır. Tüm bu değerlerin merkezinde müşteri memnuniyeti bulunmaktadır; çünkü müşterilerimiz, Detor Yapı'nın varlığının temelidir.

MİSYON

Detor Yapı olarak misyonumuz, katkıda bulunduğumuz her şehrin kişiliğini tamamlayan, sanata dönüşen yapılar inşa etmektir. Geleceğin büyüklerine keyifle yaşayacakları şehirler bırakmak, yaşam alanlarını sanatsal bir nitelikle dönüştürmektir.

VİZYON

Bilgi birikimimiz, deneyimimiz, teknolojik alt yapımız, nitelikli insan kaynağımız ve yenilikçi yaklaşımımızla Türkiye'nin en kaliteli yaşam alanlarını kurmayı ve ülkemizin en önemli yapı ustası olmayı hedefliyoruz.

Bilgi Talep Formu
Captcha