Duvar Ses Yalıtımı Uygulama

Detor Yapı Farkıyla

  • Ücretsiz Keşif
  • Kaliteli Ürünler
  • 3 Yıl İşçilik Garantisi
  • Uygun Fiyat Avantajı
  • 5 Yıl Ürün Garantisi
  • Estetik ve Şık Görünüm
  • Müşteri Memnuniyeti
  • 7 / 24 Hizmet
  • Bize Ulaşmak İçin Tıklayın

Duvar Ses Yalıtım İzolasyonu

Duvar Ses İzolasyon;

Duvar Ses Yalıtımı; Binalar, düşük maliyetli yaşam çözümleri için popüler olmasına rağmen, birçok kiracı, komşulara çok yakından yaşayan gizlilik eksikliği yaşarlar. Duvarlar ve komşuları arasındaki tek ayrılık. Genellikle, inşaat sırasında kullanılan herhangi bir bina ses yalıtımları, bu yüzden senin içine komşunuzun evine gürültü sızıntısı. Komşularının gürültü ile yaşamak için yerleşmek zorunda değilsiniz.

Evinize bina ses yalıtımları uygulayarak, komşuları duvarlar aracılığıyla duymak mümkün değildir bilerek kendi özel alan rahat hissedeceksiniz. Ve eğer bitişik bina sesleri artık rahatsız edilmek olmaz. Sokaklarda gürültü de azaltılmış olacaktır. Artık havlayan köpekler veya sirenler, trafik ayarlamak için TV'yi açmak için gerekir. Birçok inşaatçılar bina ses yalıtımı için Ses geçirmez geliyor. Onlar rekabette bir avantaj evleri inşa etmek istiyorum. Diğer bina ses yalıtımı müşterilerinin yaşam kalitesini geliştirmek isteyen kiracılara. Biz, inşaat ve planlama aşamasında apartman binaları eski kiralama birimleri, yapım tüm aşamalarında evleri bina ses yalıtımları.

Bir bina diğerine gürültü iletimi durdurarak gizliliğinizi artırın. artık komşuları işitme hakkında endişelenmenize gerek Evinize girmesini istenmeyen gürültüyü engelleyerek yaşam kalitesini arttırın. Bina Ses Yutma Ürünleri; Ses yutma malzemeleri ve arka duvarları sıçrayan uzaya gürültü durdurun. Bir oda içinde ses kalitesi artırıldı. Bu TV daha iyi bir ses ya da mutfakta bir yankı artık olmayacak demektir.

Kullanım Alanları

Konferans, tiyatro, nikah ve sinema salonları, AVM’ler, restoranlar, diskolar, radyo ve tv santralleri , bürolar, kalabalık ofisler, danışma hattı merkezleri, çağrı merkezleri, atış poligonları, spor salonları, çağrı merkezleri, yüzme havuzları, düğün salonları, konservatuvarçalışma salonları.

Ücretsiz keşif ve daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz:
Akdeniz, Ege ve Marmara Bölge Sorumlusu

man Dursun Acar
phone 0532 218 32 65

VELUX ÇATI ÇÖZÜMLERİ

ÇATI MERDİVEN SİSTEMLERİ