Fakro Panel

Detor Yapı Farkıyla

  • Ücretsiz Keşif
  • Kaliteli Ürünler
  • 3 Yıl İşçilik Garantisi
  • Uygun Fiyat Avantajı
  • 5 Yıl Ürün Garantisi
  • Estetik ve Şık Görünüm
  • Müşteri Memnuniyeti
  • 7 / 24 Hizmet
  • Bize Ulaşmak İçin Tıklayın

Fakro Panel

Fakro Solar Paneller, doğal enerji kaynağı olarak elektriğe ve gaza alternatif haline gelmiştir. Fakro Solar Paneller, güneş enerjisini ısı enerjisine dönüştürerek ısınma ve sıcak su kullanımında büyük avantajlar sağlar. Panellerin çatı üstü montajları Fakro Flashing sistemleriyle doğru ve sağlam bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Paneller, prizmatik ve güçlendirilmiş cam sayesinde yüksek ışık geçirgenlik seviyesi olan %91'e kadar ulaşabilirler. SKW Solar paneller münferiden uygulanabileceği gibi, Fakro Çatı pencereleriyle birlikte kombine edilerek de uygulanabilirler.

SKW Güneş Kollektörü

Fakro güneş panelleri, doğal enerji kaynağı olarak elektriğe ve gaza alternatif hale gelmiştir. Fakro güneş panelleri güneş enerjisini ısı enerjisine dönüştürerek ısınma ve sıcak su kullanımında büyük avantajlar sağlar. Panellerin çatı üstü montajları Fakro eteklik sistemleri ile doğru ve sağlam bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Paneller, prizmatik ve güçlendirilmiş cam sayesinde yüksek ışık geçirgenlik seviyesi olan %91 e kadar ulaşabilirler. SKW modelleri münferiden uygulanabileceği gibi fakro çatı pencereleri ile de kombine olabilmektedir. 114x140 cm ve 114x206 cm ölçülerinde iki farklı seçenek sunulmaktadır.

SKC Güneş Kollektörü

Fakro güneş panelleri, doğal enerji kaynağı olarak elektriğe ve gaza alternatif hale gelmiştir. Fakro güneş panelleri güneş enerjisini ısı enerjisine dönüştürerek ısınma ve sıcak su kullanımında büyük avantajlar sağlar. Panellerin çatı üstü montajları Fakro eteklik sistemleri ile doğru ve sağlam bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Paneller, prizmatik ve güçlendirilmiş cam sayesinde yüksek ışık geçirgenlik seviyesi olan %91 e kadar ulaşabilirler. SKC modelleri ise 3cm aralıklarla kendi içerisinde kombine edilerek çatıya monte edilebilirler.Güneş panelleri 30-60 derece aralığındaki eğimli çatılara monte edilebilir.114x206 cm ölçülerindedir.

Ücretsiz keşif ve daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz:
Akdeniz, Ege ve Marmara Bölge Sorumlusu

man Dursun Acar
phone 0532 218 32 65

VELUX ÇATI ÇÖZÜMLERİ

ÇATI MERDİVEN SİSTEMLERİ