Fakro Pencere

Detor Yapı Farkıyla

  • Ücretsiz Keşif
  • Kaliteli Ürünler
  • 3 Yıl İşçilik Garantisi
  • Uygun Fiyat Avantajı
  • 5 Yıl Ürün Garantisi
  • Estetik ve Şık Görünüm
  • Müşteri Memnuniyeti
  • 7 / 24 Hizmet
  • Bize Ulaşmak İçin Tıklayın

Fakro Pencere

Çatı penceresi çatıda ekstra alan yaratmanın en tercih edilen yoludur. Hem yenileme çalışmalarında hem de yeni yapılan binalarda Fakro çatı pencereleri tümleşik olarak gelmektedir. Bu sayede modern mimari ve iç dekorasyonda farklılıklar açmışlardır. Karanlık ve havasız çatı araları,bu mekanların havasını tümüyle değiştiren Fakro Çatı Pencereleri ile geçmişte kalıyor. Yüksek kalite malzemeler ile gelişmiş üretim teknikleri mükemmel kalite kontrol sağlamakta ve rakipsiz izolasyon özellikleri ile dayanıklı, sağlam ve fonksiyonel çatı pencereleri üreterek çatı penceresi çatı penceresi dizayn ve inşaatında yeni çığırlar açmaktadır. Özenle seçilmiş yüksek kalite çam ağacı kerestesi kullanılan ve son teknoloji kereste laminasyon teknikleri ile üretilen FAKRO çatı pencereleri son derece dayanıklıdır. Bu teknoloji yi tamamlamak için tüm kereste parçaları çift vakumlu koruyucudan geçirilir ve 3 katlı mat vernik ile cilalanır,böylece başka bir dekorasyona gerek kalmaz. Kereste parçalarının dışları UV ve iklim şartlarına dayanıklı kaplamadan oluşan alüminyum parçalarla kaplanmıştır.

1.SINIF KALİTE AHŞAP

Özel olarak seçilmiş kaliteli çam ile kereste laminasyon tekniklerinde en son teknolojinin kullanıldığı FAKRO çatı pencereleri oldukça dayanıklıdır. Bu teknolojiyi tamamlamak üzere, tüm ahşap bileşenler çift vakum koruma işleminden geçmekte ve 3 kat mat vernikle perdahlanmakta olup, bu vernikleme işlemi neticesinde hiçbir ilave dekorasyona gerek duyulmamaktadır. Ahşap bileşenler harici olarak alüminyum aksamlarla kaplanmakta olup, bu alüminyum aksamlar UV ve hava koşullarına karşı dirençli kaplamaya sahiptir. Tüm pencere ögeleri müşteri isteğine uygun olarak herhangi bir RAL renginde boyanabilmektedir.

OTOMATİK V40P VENTİLASYON

Bu yegane otomatik hava girişi tüm FTS-V ile FPP pencerelerinde standart olarak mevcuttur ve odanızdaki iklimi yıl boyunca iyileştirerek oda içerisindeki karbon miktarını en aza indirger. Ayrıca, buğulanmayı azaltma özelliğine de sahip olan bu ürünler banyolar ve mutfaklar için idealdir. Azalan ısınma faturaları bu ürünlerin sunduğu ilave bir faydadır. V40P hava girişi hava akış kanalı boyutunun sürekli ve otomatik ayarlamasını yapmak, odaya optimum miktarda hava tedarik etmek, sizi yazın serin tutmak suretiyle işlevini yerine getirmektedir. Önemli sıcaklık farklılıkları ile kuvvetli ani rüzgarların sıklıkla görüldüğü kış mevsimi boyunca dışarıdan kaynaklanan hava akışı aşırı miktarlara ulaşabilmektedir ve bu durumda V40P hava girişi içeri giren havayı otomatik olarak sınırlamakta ve böylece odayı aşırı derecede soğumadan korumakta ve buna bağlı olarak ısınma maliyetlerini düşürmektedir. Özel siparişler için V50P ventilasyon sistemi de mevcuttur.

CAM ÜNİTESİ

FAKRO pencereleri standart olarak enerji tasarruflu cam ünitesi ile donatılmış olup, bu ünite güçlendirilmiş harici cama sahiptir. Cam ünitesinin sahip olduğu ısı transferi U değeri = 1.0 W/m2K sayesinde, ısı kaybı kışın en aza indirgenmekte ve yazın ise odanın aşırı ısınması sınırlanmaktadır. Ürün yelpazemizin içinde değişik cam ünitesi tipleri mevcuttur. En yaygın olanları şunlardır: -emniyet camı ünitesi L3 lamine iç levha cam ile kendinden temizlenen yüzeyli dış levha cama sahiptir- Activ-yüksek enerji tasarruflu cam ünitesi ise U değeri = 0.5 W/m2K olan levha cama sahiptir

PENCERE KOLU

Alt pencere elemanına yerleştirilmiş olan pencere kolu montaj yüksekliğinden bağımsız olarak kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Pencere kolunun yapısı mikro açıklık olanağı sağlayan kademeli kilitleme imkanı sunmaktadır. Metal ve metal takviyeli çıta ile kuvvetlendirilmiş olan kilitleme elemanları alet kullanarak zorla içeriye girmeyi oldukça zorlaştırmaktadır.

Ücretsiz keşif ve daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz:
Akdeniz, Ege ve Marmara Bölge Sorumlusu

man Dursun Acar
phone 0532 218 32 65

VELUX ÇATI ÇÖZÜMLERİ

ÇATI MERDİVEN SİSTEMLERİ