Detor Yapı

Hakkımızda

Hakkımızda

Tarihçe

1985 Yılında İstanbul’da kurulmuş olup inşaat sektöründe göstermiş olduğu başarılı çalışmalar ile önemli bir müşteri potansiyeline erişmiştir. Detor Yapı olarak kaliteli ürünlerini ve beğeni toplayan projelerini sunarken, ilk olarak müşteri memnuniyetine göstermiş olduğu hassasiyet ile öncü firmalardan biri olmuştur. Firmamızda çalışan tecrübeli ekibimiz ve kaliteli üretimimizle her türlü müşteri siparişlerinde en güzelini, en kaliteyi ayrıca zamanında teslim parolası ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Türkiye'nin her yerinde güvenin adı olduk. Her türlü projelerinizde bizden kaliteli ve güler yüzlü hizmet almak istiyorsanız lütfen irtibata geçiniz. Sizin projelerinizi tecrübemiz ve kalitemizle zamanında yapmalım. Detor Yapı üstün hizmet anlayışı ile yaptığı projelerle yapacaklarının güvencesini tüm müşterilerimize yaşatmaktadır.

Değerlerimiz

Detor Yapı için en önemli değerimiz; kaliteden ödün vermeden müşterileri için her zaman en iyisini oluşturmaya çaba harcayan bilgili, deneyimli ve usta çalışanlarıdır. Elbette, firmamızın marka değeri, özellikle şehre ve insana verdiği değerin bütünüdür. Çünkü, yapı ustalığını sanata dönüştüren, yaşam alanları inşa ederken yenilikçiliği, dinamizm ve disiplini, güvenilirlik ve müşteri odaklı yaklaşımı ile bugünün ve geleceğin çağdaş tüm değerlerine sahiplenmektedir. Detor Yapı olarak tüm değerlerinin orta noktası, müşteri bulunmaktadır. Sahip olduğumuz tüm değerleri, müşteri memnuniyeti için seferber ederiz. Çağın mimari gereklerini yerine getiren teknolojik yapılarımızı, şehrin mimari ve tarihi dokusuna zarar vermeden inşa ederken; doğal ve insan eliyle meydana gelen tehlikelere karşı en güvenli yapıları kurarken, en kaliteli malzeme ve en doğru çözüm ortaklarını seçerken tek kriterimiz müşterilerimizdir!

Misyon

İnşasına katkıda bulunduğumuz her şehrin kişiliğini tamamlayan yapılar kurmak. Yaşam alanlarını sanata dönüştürmek. Geleceğin büyüklerine, içinde keyifle yaşayacakları şehirler bırakmak.

Vizyon

Bilgi birikimini, deneyimini, teknolojisini, nitelikli insan kaynağını ve yenilikçi yaklaşımını, yaşam standartlarını yükseltmek, Türkiye’nin en kaliteli yaşam alanlarını kurmak ve Türkiye’nin en önemli yapı ustası olmak…

Hedeflerimiz

  • Müşteri Memnuniyeti (100%)
  • Hizmet (100%)
  • Kalite (100%)
  • Uygun Fiyat (100%)
  • Garanti (100%)

Görüş Bildir

Görüş ve Önerileriniz bizim için değerlidir..