Motorlu Teras Tente

Detor Yapı Farkıyla

  • Ücretsiz Keşif
  • Kaliteli Ürünler
  • 3 Yıl İşçilik Garantisi
  • Uygun Fiyat Avantajı
  • 5 Yıl Ürün Garantisi
  • Estetik ve Şık Görünüm
  • Müşteri Memnuniyeti
  • 7 / 24 Hizmet
  • Bize Ulaşmak İçin Tıklayın

Motorlu Teras Tente Sistemleri

Motorlu Teras Tente;

Motorlu Teras Tenteleri:

Somfy, her çeşit tentenin motorizasyonu ve otomasyonu için çözümler sunuyor. Motorun sarmal boru şekli, kumaşın etrafına sarıldığı borunun içine rahatça oturmasını sağlıyor. Motorun, çalışmak için bir elektrik kaynağına bağlanması gerekiyor. Tente, duvara monte bir kumanda ünitesi veya uzaktan kumanda ile yönetilebiliyor. Sensörler, tentenin hava koşullarına göre otomatik tepki vermesini sağlayabiliyor.

Somfy’nin ev otomasyon sistemleri sayesinde uzaktan kumanda, hava durumu sensörleri, ısıtma, aydınlatma gibi tüm yıl boyunca tentelerle birlikte çalışan ekipmanlar daha fazla konfor sağlıyor. Dekorları tamamlayacak 4 ana tente tipi bulunuyor:

Katlanır Kollu Tente

Yarım Kasetli Tente

Kasetli Tente

Raylı Tente

Motorun Kurulması ve Kullanımı Somfy, her çeşit tentenin motorizasyonu ve otomasyonu için çözümler sunuyor. Motorun sarmal boru şekli, kumaşın etrafına sarıldığı borunun içine rahatça oturmasını sağlıyor. Motorun, çalışmak için bir elektrik kaynağına bağlanması gerekiyor. Tente, duvara monte bir kumanda ünitesi veya uzaktan kumanda ile yönetilebiliyor. Sensörler, tentenin hava koşullarına göre otomatik tepki vermesini sağlayabiliyor.

Somfy Uzaktan Kumanda Sistemleri

Telis RTS Patio

Dış mekan kullanımı için ideal olan Patio kapaklı uzaktan kumanda üniteleri, düşmelere ve suya dayanıklı olarak tasarlanmış. Telis RTS Telis 1 RTS, bir tenteyi veya tente grubunu yönetmek için kullanılıyor. Telis 4 RTS, en fazla 5 gruba kadar kumanda sağlıyor: tente + aydınlatma, ısıtma, panjur vb. Açma, kapatma ve durdurma fonksiyonları ile favori “my” (benim) pozisyonu. Telis Soliris RTS Soliris RTS veya Sunis WireFreeTM RTS sensörlerinin güneş fonksiyonunu yönetmek için kullanılıyor. Açma, kapatma, indirme ve durdurma fonksiyonları ile favori “my” (benim) pozisyonu. Telis 4 Soliris RTS Patio Soliris RTS veya Sunis WireFreeTM RTS sensörlerinin güneş fonksiyonunu yönetmek ve tentelerin aydınlatma ve ısıtmasını kumanda etmek için kullanılıyor. Açma, kapatma ve durdurma fonksiyonları ile favori “my” (benim) pozisyonu.

- Somfy Otomatik Sistemleri (Sensörler) Eolis 3D WireFreeTM RTS Gizlenebilir ve kompakt, Rüzgarın yarattığı harekete bağlı olarak tenteler korunmaya alınıyor, Kablosuz sensör, Uzun ömürlü pillerle donatılmış (5 yıla kadar). Soliris RTS Rüzgar ve güneş sensörü, Tenteye, güneşin durumuna bağlı olarak aşağı yukarı hareket etme komutu gönderiyor, ancak rüzgar sabit bir eşiği (10’dan 50 km/s’ye) aştığında öncelik tentenin toplanmasına veriliyor. Sunis WireFreeTM RTS Fotovoltaik hücrelerle çalışan solar enerjili dış mekan güneş sensörü, Kablo veya pile ihtiyaç duymuyor, Güneş ışığına duyarlılık, Hiçbir araca ihtiyaç duyulmadan birkaç saniyede ayarlanabiliyor, Tüm dikey-yatay panjurlar ile jaluzileri çalıştırabiliyor.

Ücretsiz keşif ve daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz:
Akdeniz, Ege ve Marmara Bölge Sorumlusu

man Dursun Acar
phone 0532 218 32 65

VELUX ÇATI ÇÖZÜMLERİ

ÇATI MERDİVEN SİSTEMLERİ