Ofis Ses Yalıtımı Uygulama

Detor Yapı Farkıyla

  • Ücretsiz Keşif
  • Kaliteli Ürünler
  • 3 Yıl İşçilik Garantisi
  • Uygun Fiyat Avantajı
  • 5 Yıl Ürün Garantisi
  • Estetik ve Şık Görünüm
  • Müşteri Memnuniyeti
  • 7 / 24 Hizmet
  • Bize Ulaşmak İçin Tıklayın

Ofis Ses Yalıtım İzolasyonu

Ofis Ses İzolasyon;

Mükemmel gürültü-absorbsiyon özelliği ve çok iyi bir ses-yalıtkandır. Bu özellikle önemlidir, akustik oda-bölücü ve resepsiyon-ayırıcılar gürültü yalıtımı için çok önemli bir unsurdur. Bizim emici elemanları zemin üzerine yerleştirilebilir, kelepçeler ile sabit veya tavandan asılı şekilde yapılandırılabilirler.

Bildiğiniz gibi, çalışan verimliliğini gürültü oyalama azalma ve alt satırında etkiler. Ancak, bir bir olumsuz etkisi ne kadar farkında olmayabilir. Genellikle, ofis ses yalıtımı ile akustik iyileştirilmesi şirketin verimlilik artışı ile kendini amorti eder. Çünkü onlar kendi çalışanları için daha sessiz bir çalışma ortamı gerekiyor Şirketler bize geliyorlar. Müşterilerimizin çoğu bugün ofisleri şimdi popüler açık kat planları ve kabinleri yarattığı gürültüyü azaltmak için gerekir.

Ofis Ses Ve Ses Absorpsiyon Farkları;

Ses, su gibi. Bu bir şekil veya form var, ancak çevresiyle kalıpları kendisi değildir. Ve su gibi, ses bazı maddeler tarafından absorbe edilebilir. Ofis Ses Yutma Ürünler ses içinize çekin. Bu ses dalgaları emer ve onları duvarlardan geri sıçrayan engellemek. Ofis Ses Ürünler ses tuzak. Onlar, ses bir boşluk diğerine geçmek için imkansız hale ses, tek bir yerde içerir.

Ofis Ses Yutma Ürünleri;

Ses yutma malzemeleri ve arka duvarları sıçrayan uzaya gürültü durdurun. Bu artık sizin officemate yazarak gürültü oda çapında yankı olmayacak anlamına gelir.

Sonuç;

Daha iyi bir konsantrasyon var. Daha iyi işler gerçekleştirin. Şirketin alt satırında geliştirir. Akustik Panel Ses Emilimi ürünler genellikle bir duvar yüzeyine monte edilmiş veya Akustik Baffle olarak tavandan asılı. Ofisinizde göz şirketin marka için gerekli olduğundan her türlü dekora uygun, çünkü bu ürünlerin iyi bir uyum vardır. Onlar, renkler, ofis binası göz karışımı ya da artırabilirsiniz şekiller ve tasarımlar çeşitli gelir.

Ofis Ses İzolasyon ve ses izolasyonları çok geniş ürün uygulamalarına hitap eden bir hizmet gurubudur, buna paralel olarak ürün ve arge çalışmalarıda bu yönde çok çeşitlilik kazanmıştır.zeminden tavana,duvardan kapı ve pencerelere her yüzeye farklı akustik degerlere sahip ses yalıtım ve izolasyon sistemleri uygulanmaktadır.

Ücretsiz keşif ve daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz:
Akdeniz, Ege ve Marmara Bölge Sorumlusu

man Dursun Acar
phone 0532 218 32 65

VELUX ÇATI ÇÖZÜMLERİ

ÇATI MERDİVEN SİSTEMLERİ