VELUX Eğimli ve Düşey Kombinasyonlar

Detor Yapı Farkıyla

 • Ücretsiz Keşif
 • Kaliteli Ürünler
 • 3 Yıl İşçilik Garantisi
 • Uygun Fiyat Avantajı
 • 5 Yıl Ürün Garantisi
 • Estetik ve Şık Görünüm
 • Müşteri Memnuniyeti
 • 7 / 24 Hizmet
 • Bize Ulaşmak İçin Tıklayın

VELUX Eğimli ve Düşey Kombinasyonlar

 • VELUX Eğimli ve Düşey Kombinasyonlar
 • Manzarayla dolu, aydınlık mekanlar yaratın
 • Daha fazla gün ışığı ve tabandan tavana göz alıcı manzara
 • Pencere kapalıyken doğal havalandırma
 • Taze, temiz ve filtrelenmiş havanın keyfini sürün
 • Üst taraf çatı penceresi gibi açılır
 • Pencere bileşenleri ekleyin veya daha çok sayıda çatı penceresini kombine edin
 • Bize Ulaşmak İçin Tıklayın

VELUX Eğimli ve Düşey Kombinasyonlar

VELUX Eğimli ve Düşey Kombinasyonlar

Büyük VELUX çatı pencerelerinin grup halinde kullanılması odanızın göz alıcı bir şekilde ışıkla dolmasını sağlar ve oda içinde dış mekan hissi yaratır. VELUX çatı pencereleri kombinasyonlarını kullanarak harika bir manzaraya ve daha fazla gün ışığına sahip olabilir, evinize kendine özgü bir karakter katabilirsiniz.

İki, birden iyidir...

Birden çok VELUX çatı penceresi kombine edilerek ışıkla dolu göz alıcı odalar ve muhteşem bir açıklık hissi yaratılabilir. VELUX çatı pencereleri kombinasyonlarını kullanarak harika panoramik manzaraya ve daha fazla doğal ışığa sahip olabilir, evinize kendine özgü bir karakter katabilirsiniz.

Pencere kapalıyken doğal havalandırma

Siz evde değilken veya uyurken, güvenliğiniz veya kötü hava koşulları için endişelenmeden evinize temiz hava girmesini sağlayın. 2 kademeli açılan, benzersiz üstten kontrol barının ilk kademesini açtığınızda, havalandırma kapağı yoluyla odanıza filtrelenmiş, temiz hava girmeye başlayacaktır.

Taze, temiz ve filtrelenmiş havanın keyfini sürün

Entegre hava filtresi evinize toz ve haşerelerin girmesini engelleyerek daha kaliteli bir iç mekan havası sağlar. Filtre yeniden kullanılabilir ve kolayca temizlenebilir.

Alt ek elemanlar

Çatınızın eğimi zemine kadar uzanıyorsa VELUX çatı pencerenizin altına iskandinav çamı (GIL) veya çam üzeri beyaz poliüretan kaplama (GIU) alt ek elemanlarından ekleyerek manzaranızı zemine kadar uzatabilirsiniz. Bu elemanlar sabittir ve açılamaz. Çatı pencerenizi uzatma elemanları ile kombine ederek yaşama alanınız için daha fazla doğal ışık elde edebilirsiniz.

Düşey elemanlar

Düşey elemanlar, VELUX çatı pencerelerinize doğrudan monte edilecek şekilde tasarlanmıştır. Pencereler neredeyse zemine kadar uzandığından muhteşem manzara sunar ve tavan aranıza ve yaşama alanınıza daha ferah bir görünüm kazandırır. Üst kanattaki bir kol yoluyla içe doğru açılan, iskandinav çamı (VFE) veya sabit, çam üzeri beyaz poliüretan kaplama (VIU) bir düşey eleman tercih edebilirsiniz.

Yatay ikili kombinasyon

Birbiriyle aynı iki VELUX çatı penceresini yan yana monte ederek daha fazla gün ışığı alın. İki veya daha fazla pencereyi bir arada kullanarak tavan aranıza daha ferah bir görünüm kazandırabilirsiniz. Pivot veya çift açılım çatı pencereleri arasından seçim yapın. Pivot açılım çatı pencerelerinde bulunan benzersiz üstten kontrol barı, pencerenin hemen altında mobilya olsa da kolayca kullanılmasını sağlar. Çift açılım (üstten menteşeli) çatı pencereleri tam açıldığında kesintisiz ve panoramik bir manzara sunar.

Düşey ikili kombinasyon

Birbiriyle aynı iki VELUX çatı penceresini üst üste monte ederek odanızın göz alıcı bir şekilde ışıkla dolmasını sağlayın ve oda içinde dış mekan hissi yaratarak çevrenizi ışıkla sarın. En üst düzey konfor arıyorsanız veya VELUX çatı pencereniz erişimi zor bir yerdeyse uzaktan kumandalı VELUX INTEGRA® çatı penceresi sizin için uygun olabilir. VELUX INTEGRA® çatı penceresi ile pencerelerinizin yanı sıra perde, gölgelik ve panjur gibi tüm aksesuarlarınızı da evin içinde istediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz.

Dörtlü kombinasyon

Birbirlerinin üstüne ve yanına monte edilmiş benzer dört VELUX çatı penceresi hangi oda olursa olsun mucizeler yaratabilir. Odanızın doğal ışıkla dolup taşmasını sağlayan pencereler, odanızda ferahlık hissi yaratır ve ailenizle birlikte vakit geçirebileceğiniz sıcak bir ortam sunar. En üst düzey konfor arıyorsanız veya VELUX çatı pencereniz erişimi zor bir yerdeyse uzaktan kumandalı VELUX INTEGRA® çatı penceresi sizin için uygun olabilir. VELUX INTEGRA® çatı penceresi ile pencerelerinizin yanı sıra perde, gölgelik ve panjur gibi tüm aksesuarlarınızı da evin içinde istediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz.

Ücretsiz keşif ve daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz:
Akdeniz, Ege ve Marmara Bölge Sorumlusu

man Dursun Acar
phone 0532 218 32 65

VELUX Eğimli ve Düşey Kombinasyonlar

VELUX Eğimli ve Düşey Kombinasyonların Avantajları

Velux Eğimli Düşey Pencere

Gün ışığınızı artırın. Daha geniş bir çatı penceresi daha çok gün ışığı anlamına gelir. Çatı pencerenizin hemen altına monte edilecek ilave pencere elemanı ile evinize girecek gün ışığının keyfini çıkarın

Velux Eğimli Düşey Pencere

Manzaranızı genişletin. Ayaktayken ve otururken mükemmel manzaranın keyfini sürebilmek için çatı pencerenizi ilave pencere elemanıyla kombine edin. Zemine kadar uzanan pencerelerle tepeden tırnağa kadar manzaraya sahip olun.

Velux Eğimli Düşey Pencere

Kombinasyon seçenekleri. Pivot veya çift açılım, elektrikli veya manuel çatı penceresi opsiyonlarını birlikte kullanabilirsiniz. VELUX kombinasyon çözümleriyle daha fazla gün ışığı alarak daha ferah bir ortam yaratmak elinizde.